PRISTATYMAS Į PASIRINKTĄ VIETĄ

Jūsų pristatymą įvykdys LP Express kurjeriai. Pristatymo kaina yra įskaičiuojama į bendrą užsakymo sumą. Galite pasirinkti vieną iš dviejų, Jums patogiausią pristatymo būdą:

Pristatymas nuo durų iki durų
Kurjeris 1 – 3 dienų bėgyje pristatys suruoštą užsakymą Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvos teritorijoje, į bet kurį miestą ar miestelį, tad mėgstamus produktus galėsite išbandyti net neišėję iš savo namų. Toks pristatymas į namus kainuoja tik 3 €. Pristatymas už Lietuvos ribų yra vykdomas pagal Lietuvos pašto kainoraštį. Pristatymo mokestis priklauso nuo to, į kurią šalį yra siunčiami produktai bei nuo siuntos svorio. Galbūt jau atrodo, kad tai bus itin didelė suma, bet papildai.lt užtikrina, kad net ir su pristatymo mokesčiu pateikiami produktai kainuos mažiau nei šiuo metu Jūsų gyvenamojoje šalyje!

Pristatymas per lietuvos paštą.
Lietuvos paštas per 3 – 5 darbo dienas pristatys suruoštą užsakymą Jūsų nurodytu adresu, visoje Lietuvos teritorijoje, į bet kurį miestą ar miestelį, tad mėgstamus produktus galėsite išbandyti net neišėję iš savo namų. Toks pristatymas į namus nieko nekainuoja !. Pristatymas už Lietuvos ribų yra vykdomas pagal Lietuvos pašto kainoraštį. Pristatymo mokestis priklauso nuo to, į kurią šalį yra siunčiami produktai bei nuo siuntos svorio. 

Jei iškilo kokių papildomų rūpesčių, Jūs visada galite kreiptis į mus šiais būdais:

Paskambinę telefonu: 

+370 687 7 0415

+370 687 70415
Atsiųsdami pranešimą elektroniniu paštu: 
uzsakymai@papildai.lt